وب سایت مقام
            معظم رهبری
وب سایت ریاست جمهوری
پورتال مردم
استانداری کردستان
سازمان ثبت احوال کشور
نماش نتایج 1- 15 (از 33)
صفحه:1 - 2 - 3«قبلی · بعدی »

غبار روبی مزار شهدا به مناسبت هفته ثبت احوال

چهار شنبه 19 دی 1397
به مناسبت سوم دی ماه روز ملی ثبت احوال ، رئیس و کارکنان ثبت احوال کامیاران ضمن غبار روبی و عطرافشانی ، با شهیدان والامقام تجدید میثاق نموده تا ادامه دهنده راه شهیدان باشند .

دومین جلسه شورای وقایع حیاتی شهرستان

چهار شنبه 19 دی 1397
به مناسبت روز ملی ثبت احوال و جهت بررسی و ارائه راهکارهای مناسب افزایش درصد ثبت وقایع حیاتی در مهلت قانونی ، دومین جلسه شورای وقایع حیاتی این شهرستان به ریاست جناب آقای الماسی فرماندار محترم کامیاران در محل اداره ثبت احوال برگزار گردید .

افتتاح دفتر پیشخوان در کامیاران

پنج شنبه 14 اسفند 1393
در این مراسم که حضور فرماندار محترم کامیاران و مدیریت محترم کل ثبت احوال کردستان برگزار گردید ارائه خدمات سجلی از قبیل تعویض شناسنامه و درخواست فقدان شناسنامه و همچنین درخواست تعییر نام .و نام خانوادگی و امورات دیگر سجلی به این دفتر واگزار گردید.

جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان

شنبه 13 دی 1393
آقای امیری ریاست اداره ضمن تبریک هفته ثبت احوال از تمامی ادارات و مقامات مربوطه خواستار همکاری مستمر با این اداره گردید .

حضور مدیریت محترم کل ثبت احوال و هیات همراه در کامیاران

شنبه 13 دی 1393
مدیرکل و هیات همراه همچنین در محل اداره حاضر شده و با همکاران دیدار نمودند .

حضور ریاست ثبت احوال کامیاران در سمینار روسای ادارت ثبت احوال

شنبه 13 دی 1393
همچنین به مناسبت هفته ثبت احوال مراسمی با حضور ریس اداره و کارمند نمونه شهرستان در محل اداره کل برگزار گردید .

ریاست ثبت احوال کامیاران همچون همیشه در نماز جمعه حضور یافت

شنبه 13 دی 1393
آقای امیری در سخنرانی گیش از خطبه نماز ضمن تبریک هفته ثبت احوال به مردم شریف کامیاران ، گزارش کاملی از عملکرد این اداره ارئه نموده و از مردم شریف کامیاران جهت ثبت به موقع وقایع حیاتی و اعلام ولادت و وفات دعوت نمود .همچنین در خصوص راه اندازی سامانه کارت ملی هوشمند اطلاع رسانی به عمل آورد .

دعوت از خبرنگار خبرگزاری فارس

شنبه 13 دی 1393
خبرنگار خبرگزاری فارس ضمن حضور در اداره با آقای امیری در خصوص مسائل و اهداف و وظایف ثبت احوال مصاحبه نمودند . اقای امیری ضمن ارائه آمار تحولات وقایع حیاتی سال جاری ، به اهداف مورد نظر سازمان در خصوص ثبت به موقع وقایع حیاتی اشاره و توضیحات لازم را بیان نمود. در آخر هفته ثبت احوال را به همکاران و مردم شرف تبریک گفت .

دعوت از فرماندار و امام جمعه کامیاران

شنبه 13 دی 1393
به مناسبت هفته ثبت احوال از فرماندار شهرستان و امام جمعه این شهرستان دعوت به عمل آمد ، ایشان با حضور در محل اداره کامیاران و ضمن تبریک هفته ثبت احوال به کارکنان این اداره به انجام بهتر امور و رضایت اربا رجوع تاکید نمودند .

گل باران مزار شهدا در هفته ثبت احوال

شنبه 13 دی 1393
به مناسبت هفته ثبت احوال و برای تجدید میثاق با شهدای کامیاران رییس و کارمندان اداره ثبت احوال کامیاران در روز پنج شنبه در مزار شهدای این شهرستان حاضر و بانثار گل و قراعت فاتحه با آرمان های شهدا تجدید میثاق نمودند .

جلسه ستادی ثبت احوال کامیاران

شنبه 13 دی 1393
آقای امیری رییس اداره ضمن تبریک هفته ثبت احوال و تقدیر و تشکر از همکاران از ایشان برای انجام هرچه بهتر امورات سجلی و ثبت به موقع وقایع حیاتی تشکر و تقدیر نمود .

میلاد حضرت فاطمه ( ص ) و روز مادر بر کلیه مسلمین جهان مبارک باد

چهار شنبه 11 اردیبهشت 1392
اسامی و کنیه های حضرت زهرا(س) - پیرامون اسامى حضرت - كنيه‏ هاى حضرت زهرا (س) - فاطمه - صديقه - مباركه - طاهره - زكيه - راضيه - مرضيه - محدثه - زهراء - القاب حضرت (س) - در آیینه شعر - مهديه - موفقه - عارفه - تقيه - حبيبه - حرّه - کریمه - عالیه - حورا - حوريه - راكعه - منصوره - عديله - رشيده - رضيه - ريحانه - ناعمه - عزیزه - زهره - ساجده - سعيده - نقيّه - فاضله - سيده - شهيده - صابره - والهه - عذراء - صادقه - صدوقه - طيبه - وحيده - معصومه - انسیه - عليمه - مؤمنه - ممتحنه كرامات و معجزات حضرت زهرا (س) سوگند به آن كسى كه مرا به پيامبرى برگزيد، و به رسالت انتخاب فرمود، همانا خداى عزوجل آتش را بر گوشت و خون و موى و رگ و پيوند فاطمه حرام كرده است، فرزندان و شيعيان او را از آتش دور نمود، برخى از فرزندان فاطمه داراى رتبه و مقامى هستند كه آتش و خورشيد و ماه از آنها فرمانبردارى كرده در پيش رويش جنيان شمشير زده، پيامبران به پيمان و عهد خود درباره‏ى او وفا مى‏كنند، زمين گنجينه‏هاى خودش را تسليم او نموده، آسمان بركاتش را بر او نازل مى‏كند

اهم فعالیتهای ثبت احوال کامیاران در سال 1391

چهار شنبه 11 اردیبهشت 1392
بسمه تعالي اداره ثبت احوال کامیاران در راستای اجرای برنامه های کلان سازمان ثبت احوال و اجرای تفاهم نامه سال 1391 فی مابین اداره کل ثبت احوال استان کردستان و این اداره ، اقدامات خود را جهت اجرا در دو سطح اهداف کلان و اهداف کیفی طبقه بندی نموده وبه بهترین شیوه ممکن به اجرا در آورده است . اهداف کیفی این اداره به ترتیب اولویت عبارتند از : 1-ثبت بموقع وقایع حیاتی با استفاده از ظرفیتهای قانونی : در خصوص اجرای این هدف این اداره به کرات اقدام به برگزاری جلسات هماهنگی بین واحدهای شبکه اعلام از طریق ادارات ذیربط نموده که منجر به افزایش درصد ثبت ولادت و فوت در مهلت قانونی در سطح قابل انتظار کشور شده است . 2- دومین هدف کیفی این اداره افزایش ضریب ایمنی اسناد و صدور مدارک هویتی می باشد . اسناد سجلی از زیر بنائی ترین اسناد هویتی می باشند که ایمنی این اسناد بستری قدرتمند برای حفظ سلامت دیگر اسناد میگردد در این راستا و جهت جلوگیری از هر گونه سوء استفاده اشخاص فرصت طلب این اداره اقدام به تعیین تکلیف نمودن قریب 4000 سند راکد موجود نموده که خود گامی مؤثر در حفظ و سلامت اسناد هویتی همشهریان محترم می باشد . 3- سومین و شاید مهمترین هدف کیفی این اداره ارائه خدمات به کلیه ایرانیان به صورت الکترونیک می باشد . با توجه به رشد سریع تکنولوژی و به تبع آن در راستای ایجاد دولت الکترونیک این اداره نیز با ایجاد پایگاه آرشیو الکترونیکی اسناد هویتی گامی مهم برداشته و اقدام به آماده سازی و پایش کلیه اسناد سجلی برای اسکن شدن و اسکن تعداد قریب به 130000 سند سجلی نموده است . این امر، گامی مهم در بروز رساندن اطلاعات پایه و مهمتر از همه تکریم ارباب رجوع رادرپی داشته است . از اقدامات بسیار مهم سازمان ثبت احوال و فرع بر آن اداره ثبت احوال کامیاران صدور کارت ملی برای تمامی واجدین شرایط در این شهرستان می باشد . سازمان ثبت احوال کشور به غیر از موارد ذکر شده اقدام به طرح تعویض شناسنامه های ایرانیان نموده است. شناسنامه های جدید مکانیزه بوده و از نظر شکل ظاهری و ظریب ایمنی و کیفیت کاغذ و جوهر و ... برتری های زیادی بر شناسنامه های نوع قدیم دارد این امر نیز گامی مهم در راستای اتقان اسناد هویتی و حفظ امنیت هویتی همشهریان محترم میباشد در این راستا با توجه به این که زمان شروع به تعویض مرداد ماه سال 1390 بوده است این اداره تا کنون قریب به 10000جلد از شناسنامه های موجود را تعویض و تحویل صاحبان آنها نموده است . هدف این دستگاه تلاشی مضاعف در جهت تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشد که با تلاش کارکنان زحمت کش این دستگاه مطمعنا" به بهترین شیوه ممکن اجرا و عملی خواهد شد .

هفته وحدت مبارک باد

پنج شنبه 5 بهمن 1391
میلاد با سعادت حضرت محمد ص برکلیه مسلمانان جهان و هفته وحدت مبارک باد

هفته وحدت مبارک باد

پنج شنبه 5 بهمن 1391
هفته وحدت و میلاد حضرت محمد ( ص ) بر کلیه مسلمانان جهان خصوصا" کارکنان زحمت کش ثبت احوال مبارک باد